Książkę otrzymałem szybko i sprawnie i jestem z niej zadowolony.Polecam innym Pozdrawiam Karol
Karol
Polecam gorąco! Świetny kontakt. Błyskawiczna realizacja. Wszystko zgodne z opisem.
Iwona
Transakcja przebiegła super sprawnie. Książka zgodna z opisem. Ogólnie bardzo bardzo dobrze:)
Joanna
Bardzo dziękuję za informację oraz za tak miłą, sprawną i życzliwą obsługę, a także pomoc w błyskawicznej realizacji zamówienia. Zawsze będę miał na uwadze Państwa Antykwariat w pierwszej kolejności.
Aleksander
Bardzo uczciwa firma. Książka w doskonałym stanie, bardzo dobra cena, świetny kontakt z antykwariatem, a do tego błyskawiczna wysyłka. Ogólnie rzecz ujmując - same plusy na rzecz sprzedawcy. Warto kupować u kogoś, kto tak dobrze zna się na zasadach panujących w handlu. Polecam.