Książkę otrzymałem szybko i sprawnie i jestem z niej zadowolony.Polecam innym Pozdrawiam Karol

Karol

Polecam gorąco! Świetny kontakt. Błyskawiczna realizacja. Wszystko zgodne z opisem.

Iwona

Transakcja przebiegła super sprawnie. Książka zgodna z opisem. Ogólnie bardzo bardzo dobrze:)

Joanna

Bardzo dziękuję za informację oraz za tak miłą, sprawną i życzliwą obsługę, a także pomoc w błyskawicznej realizacji zamówienia. Zawsze będę miał na uwadze Państwa Antykwariat w pierwszej kolejności.

Aleksander

Bardzo uczciwa firma. Książka w doskonałym stanie, bardzo dobra cena, świetny kontakt z antykwariatem, a do tego błyskawiczna wysyłka. Ogólnie rzecz ujmując - same plusy na rzecz sprzedawcy. Warto kupować u kogoś, kto tak dobrze zna się na zasadach panujących w handlu. Polecam.

Dariusz