Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!
Lech
Bardzo dobry kontakt i ekspresowa dostawa. Książka w stanie idealnym, mimo wymienionych w opisie drobnych uszkodzeń. Polecam
Monika M
Zamówienie złożone przez Allegro. Przesyłka wysłana szybko, książki dobrze zapakowane i co najważniejsze ich stan zgodny z opisem. Bardzo dziękuję za nie i cały przebieg transakcji. :)
Waldek
Transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń. Jestem bardzo zadowolony!
Sebastian
Tempo expresowe, fachowe podejście do klienta ,będę korzystał z usług
Pozdrawiam