Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!

Lech

Bardzo dobry kontakt i ekspresowa dostawa. Książka w stanie idealnym, mimo wymienionych w opisie drobnych uszkodzeń. Polecam

Monika M

Zamówienie złożone przez Allegro. Przesyłka wysłana szybko, książki dobrze zapakowane i co najważniejsze ich stan zgodny z opisem. Bardzo dziękuję za nie i cały przebieg transakcji. :)

Waldek

Transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń. Jestem bardzo zadowolony!

Sebastian

Tempo expresowe, fachowe podejście do klienta ,będę korzystał z usług
Pozdrawiam

Arkadius