Przesyłka dotarła w tempie ekspresowym, dziękuję. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.
M. Szudy

M. Szudy

Książka dotarła bardzo szybko, wszystko zgodnie z opisem, polecam sklep.

Daniel

Wszystko w najlepszym porzadku, szybka dostawa - polecam :)

Ula

Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!

Lech

Szanowni Państwo,
Książka dotarła bez komplikacji. Pewnie była w dobrych rękach, bo jej stan jest niemal "księgarniany". Już ją czytam. Z dawnych lat przechowałam w pamięci jakieś mgliste wspomnienie "Księgi snobów". Dziś, na świeży odbiór, odczuwam, że słynny "humor angielski" jakby... zwietrzał - na Jowisza! Nie jest to już dla nas lektura porywająca, raczej pouczająca, jako że snobów dookoła mamy mnóstwo.
Pozdrawiam Państwa serdecznie
Bożena Gorska

Bożena