Wszystko zgodnie z opisem i szybko. Potwierdzam, że bardzo rygorystycznie są oceny książek, otrzymałem wg mnie książki używane ale w bardzo dobrym stanie, które sprzedający określił jako po prostu stan dobry. Brdzo polecam tutaj zakupy i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Super.

al

Szybka dostawa, książka w b.dobrym stanie.

Robert

Książkę otrzymałem szybko i sprawnie i jestem z niej zadowolony.Polecam innym Pozdrawiam Karol

Karol

Wszystko w najlepszym porzadku, szybka dostawa - polecam :)

Ula

Pełny profesjonalizm. Przesyłka dostarczona szybko. SERDECZNIE POLECAM!

Jacek