Bardzo dziękuję za informację oraz za tak miłą, sprawną i życzliwą obsługę, a także pomoc w błyskawicznej realizacji zamówienia. Zawsze będę miał na uwadze Państwa Antykwariat w pierwszej kolejności.
Aleksander
Super, wszystko sprawnie i szybko.
Małgorzata
Polecam antykwariat, książka dobrze opisana, szybka wysyłka.
Edyta
Rzetelna informacja i obsługa!
Zadowolona klientka Jadwiga
Jadwiga
Wszystko w najlepszym porzadku, szybka dostawa - polecam :)