Bardzo dziękuję za informację oraz za tak miłą, sprawną i życzliwą obsługę, a także pomoc w błyskawicznej realizacji zamówienia. Zawsze będę miał na uwadze Państwa Antykwariat w pierwszej kolejności.

Aleksander

Super, wszystko sprawnie i szybko.

Małgorzata

Polecam antykwariat, książka dobrze opisana, szybka wysyłka.

Edyta

Rzetelna informacja i obsługa!
Zadowolona klientka Jadwiga

Jadwiga

Wszystko w najlepszym porzadku, szybka dostawa - polecam :)

Ula