Transakcja przebiegła super sprawnie. Książka zgodna z opisem. Ogólnie bardzo bardzo dobrze:)
Joanna
Bardzo uczciwa firma. Książka w doskonałym stanie, bardzo dobra cena, świetny kontakt z antykwariatem, a do tego błyskawiczna wysyłka. Ogólnie rzecz ujmując - same plusy na rzecz sprzedawcy. Warto kupować u kogoś, kto tak dobrze zna się na zasadach panujących w handlu. Polecam.
Dariusz
Piękne wydanie "Po drugiej stronie lustra i co tam Alicja znalazła". Obsługa miła i sprawna. Polecam
Kris
Bardzo dziękuję za super sprawną transakcję, która odbyła się zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie. Gratuluję jakości wykonanej usługi: profesjonalnie, szybko, sprawnie i co najważniejsze z satysfakcjonującą wyceną książek. Już poleciłam Państwa antykwariat znajomym, a sama na pewno jeszcze skorzystam z możliwości sprzedaży książek za pośrednictwem strony kupimyksiazki.pl Serdecznie pozdrawiam.
Teresa
Transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń. Jestem bardzo zadowolony!