Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!

Lech

Przesyłka na czas, książka w b.dobrym stanie. Polecam.

Funky333

Zamówione książki dotarły w błyskawicznym tempie. W opisie była informacja, że to egzemplarze używane, ale ich stan na to nie wskazuje - jest doskonały. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Z pewnością wrócę po więcej!

Sonia

Miła obsługa. Mnóstwo książek do wyboru w niskich cenach. Polecam

Krzysiek

Kupiłam książkę przez Allegro, zgodna z opisem i szybko wysłana, będę wracać do tej księgarni.

Marzen