Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!
Lech
Przesyłka na czas, książka w b.dobrym stanie. Polecam.
Funky333
Zamówione książki dotarły w błyskawicznym tempie. W opisie była informacja, że to egzemplarze używane, ale ich stan na to nie wskazuje - jest doskonały. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Z pewnością wrócę po więcej!
Sonia
Miła obsługa. Mnóstwo książek do wyboru w niskich cenach. Polecam
Krzysiek
Kupiłam książkę przez Allegro, zgodna z opisem i szybko wysłana, będę wracać do tej księgarni.