Serdecznie dziękuję za bardzo udaną transakcję. Obsługa Antykwariatu jest bardzo szybka i miła, wszystko działa niezwykle sprawnie, a na dodatek cena za książki jest naprawdę bardzo dobra. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Karolina
Jestem bardzo zadowolona z kupionej książki, a ponadto wysyłka błyskawiczna, aż się zdziwiłam :), gorąco polecam do kupowania na MitKsiążki!!!
Angela
Serdecznie dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia. Wszystkim innym polecam.
Jarosław
Uwagi zaznaczone przy przedmiocie zgadzały się w 100%. Paczka porządnie zabezpieczona. Dobra cena. Jestem zadowolona z zakupu i polecam innym. Warto :)
Wiktoria
Bardzo dobra i skuteczna obsługa. Książka dotarła szybko i bardzo dobrze zapakowana. Książka w bardzo dobrym stanie technicznym. Żadnych problemów. Polecam