Dziękuję bardzo za szybką dostawę. Bardzo mi miło że państwo rzetelnie podchodzą do sprawy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu u państwa

Katarzyna

Transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń. Jestem bardzo zadowolony!

Sebastian

Nie ma nic przyjemniejszego niż spotkanie miłośników książek:)
Dziękuję i gorąco polecam zakupy w tym miejscu.
Pozdrawiam serdecznie

Piotr

Przesyłka dostarczona została o wiele szybciej niż bym przypuszczała. Towar w zupełnosci jest zgodny z opisem. Jestem w stu procentach zadowolona i z pewnoscią będę polecała ten antykwariat wszystkim znajomym. :) DZIĘKUJĘ PIĘKNIE!

Ala

Wszystko zgodnie z opisem i szybko. Potwierdzam, że bardzo rygorystycznie są oceny książek, otrzymałem wg mnie książki używane ale w bardzo dobrym stanie, które sprzedający określił jako po prostu stan dobry. Brdzo polecam tutaj zakupy i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Super.

al