Serdecznie dziękuję za bardzo udaną transakcję. Obsługa Antykwariatu jest bardzo szybka i miła, wszystko działa niezwykle sprawnie, a na dodatek cena za książki jest naprawdę bardzo dobra. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Karolina

Jestem bardzo zadowolona z kupionej książki, a ponadto wysyłka błyskawiczna, aż się zdziwiłam :), gorąco polecam do kupowania na MitKsiążki!!!

Angela

Serdecznie dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia. Wszystkim innym polecam.

Jarosław

Uwagi zaznaczone przy przedmiocie zgadzały się w 100%. Paczka porządnie zabezpieczona. Dobra cena. Jestem zadowolona z zakupu i polecam innym. Warto :)

Wiktoria

Bardzo dobra i skuteczna obsługa. Książka dotarła szybko i bardzo dobrze zapakowana. Książka w bardzo dobrym stanie technicznym. Żadnych problemów. Polecam

Zbyszek