Książka dotarła dzisiaj. Pomimo, że była to przesyłka do Norwegii, księgarnia wywiązała się z terminem doręczenia. Pozycja jest w idealnym stanie, aż nie chce się wierzyć, że jest to książka używana.
Pozdrawiam z zaśnieżonego Oslo.
Marcin
Jestem bardzo zadowolona z kupionej książki, a ponadto wysyłka błyskawiczna, aż się zdziwiłam :), gorąco polecam do kupowania na MitKsiążki!!!
Angela
Super antykwariat, bardzo mili i uczynni ludzie.
Polecam z całego serca!
P.N.
Piotr
Książka dotarła szybko, stan idealny, dziękuję.
Ewa
W moim mieście nie ma antykwariatu, a dzięki wam sprzedałam przeczytane już książki. Dziękuję!