Książka dotarła dzisiaj. Pomimo, że była to przesyłka do Norwegii, księgarnia wywiązała się z terminem doręczenia. Pozycja jest w idealnym stanie, aż nie chce się wierzyć, że jest to książka używana.
Pozdrawiam z zaśnieżonego Oslo.

Marcin

Jestem bardzo zadowolona z kupionej książki, a ponadto wysyłka błyskawiczna, aż się zdziwiłam :), gorąco polecam do kupowania na MitKsiążki!!!

Angela

Super antykwariat, bardzo mili i uczynni ludzie.
Polecam z całego serca!
P.N.

Piotr

Książka dotarła szybko, stan idealny, dziękuję.

Ewa

W moim mieście nie ma antykwariatu, a dzięki wam sprzedałam przeczytane już książki. Dziękuję!

Ewelina