Polecam zakupy: produkt jest zgodny z opisem, cena adekwatna. Dziękuję za transakcję.

Małgorzata

Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem - polecam :-)

KED

Bardzo szybko paczki od nich dochodzą a koszty wysyłki jak widzicie niskie.
Do tego doskonały kontakt. Gorąco polecam.

Michał

Kupiłam książkę przez Allegro, zgodna z opisem i szybko wysłana, będę wracać do tej księgarni.

Marzen

Bardzo dobry kontakt i ekspresowa dostawa. Książka w stanie idealnym, mimo wymienionych w opisie drobnych uszkodzeń. Polecam

Monika M