Polecam zakupy: produkt jest zgodny z opisem, cena adekwatna. Dziękuję za transakcję.
Małgorzata
Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem - polecam :-)
KED
Bardzo szybko paczki od nich dochodzą a koszty wysyłki jak widzicie niskie.
Do tego doskonały kontakt. Gorąco polecam.
Michał
Kupiłam książkę przez Allegro, zgodna z opisem i szybko wysłana, będę wracać do tej księgarni.
Marzen
Bardzo dobry kontakt i ekspresowa dostawa. Książka w stanie idealnym, mimo wymienionych w opisie drobnych uszkodzeń. Polecam