Bardzo szybka i bardzo dobra transakcja. Polecam.
Janusz
WSZYSTKO PRZEDEWSZYSTKIM SZYBKO SPRAWNIE I BARDZO MILO
POZDRAWIAM ::):):)
Sebastian
Transakcja przebiegła super sprawnie. Książka zgodna z opisem. Ogólnie bardzo bardzo dobrze:)
Joanna
Zaiste, supersprzedawca! Polecam wszystkim i każdemu z osobna.
Aleksander
Zamówione książki dotarły w błyskawicznym tempie. W opisie była informacja, że to egzemplarze używane, ale ich stan na to nie wskazuje - jest doskonały. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Z pewnością wrócę po więcej!