Bardzo szybka i bardzo dobra transakcja. Polecam.

Janusz

WSZYSTKO PRZEDEWSZYSTKIM SZYBKO SPRAWNIE I BARDZO MILO
POZDRAWIAM ::):):)

Sebastian

Transakcja przebiegła super sprawnie. Książka zgodna z opisem. Ogólnie bardzo bardzo dobrze:)

Joanna

Zaiste, supersprzedawca! Polecam wszystkim i każdemu z osobna.

Aleksander

Zamówione książki dotarły w błyskawicznym tempie. W opisie była informacja, że to egzemplarze używane, ale ich stan na to nie wskazuje - jest doskonały. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Z pewnością wrócę po więcej!

Sonia