Szybko, bez problemów. Polecam

Wiesiek

Książka doszła, wszystko na czas.

Funky333

Super antykwariat, bardzo mili i uczynni ludzie.
Polecam z całego serca!
P.N.

Piotr

Sprzedający super. Wszystkim bardzo polecam!!!

Robert

Książka dotarła dzisiaj. Pomimo, że była to przesyłka do Norwegii, księgarnia wywiązała się z terminem doręczenia. Pozycja jest w idealnym stanie, aż nie chce się wierzyć, że jest to książka używana.
Pozdrawiam z zaśnieżonego Oslo.

Marcin