Szybko, bez problemów. Polecam
Wiesiek
Książka doszła, wszystko na czas.
Funky333
Super antykwariat, bardzo mili i uczynni ludzie.
Polecam z całego serca!
P.N.
Piotr
Sprzedający super. Wszystkim bardzo polecam!!!
Robert
Książka dotarła dzisiaj. Pomimo, że była to przesyłka do Norwegii, księgarnia wywiązała się z terminem doręczenia. Pozycja jest w idealnym stanie, aż nie chce się wierzyć, że jest to książka używana.
Pozdrawiam z zaśnieżonego Oslo.