Książka dotarła dzisiaj. Pomimo, że była to przesyłka do Norwegii, księgarnia wywiązała się z terminem doręczenia. Pozycja jest w idealnym stanie, aż nie chce się wierzyć, że jest to książka używana.
Pozdrawiam z zaśnieżonego Oslo.
Marcin
Serdecznie polecam, książka w stanie idealnym, zgodna z opisem, wysyłka ekspresowa.
Ewa
Polecam. Od zamówienia do realizacji 24h. Przesyłkę otrzymałem na drugi dzień. Ocena 5+
Mirek
Książka w bardzo ładnym stanie, wszystko zgodne z opisem, bardzo szybka wysyłka. Serdecznie polecam!
Paulina
Super, szybko i przyjemnie, słowem polecam :-)