Polecam gorąco! Świetny kontakt. Błyskawiczna realizacja. Wszystko zgodne z opisem.
Iwona
Pełen profesjonalizm w obsłudze zamówienia. Dobry kontakt, szybka wysyłka. Sprzedawca godny polecenia.
Tomasz
Zamówione książki przyszły na drugi dzień, książki w bardzo dobrym stanie, szybka i dokładna obsługa, na pewno będę zamawiać gdy będzie okazja. Niedługo biorę się za lekturę. Polecam!
Weronika
Bardzo polecam i chętnie jeszcze nie raz zakupię książkę w tym cudnym miejscu. Książki w bardzo fajnych cenach i w dobrym stanie :-)
Ewelka
Książka dotarła bardzo szybko, wszystko zgodnie z opisem, polecam sklep.