Dziękuję serdecznie za udany zakup
Aneta
Serdecznie dziękuję za bardzo udaną transakcję. Obsługa Antykwariatu jest bardzo szybka i miła, wszystko działa niezwykle sprawnie, a na dodatek cena za książki jest naprawdę bardzo dobra. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Karolina
Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem - polecam :-)
KED
Polecam gorąco! Świetny kontakt. Błyskawiczna realizacja. Wszystko zgodne z opisem.
Iwona
Jestem bardzo zadowolony z zakupów . Duży wybór i dobry stan książek . Polecam .