Super realizacja zamówienia

mariusz_ri

Przesyłka na czas, książka w b.dobrym stanie. Polecam.

Funky333

Super, szybko i przyjemnie, słowem polecam :-)

Artur

Jestem bardzo zadowolony z zakupów . Duży wybór i dobry stan książek . Polecam .

Mariusz

Bardzo szybko paczki od nich dochodzą a koszty wysyłki jak widzicie niskie.
Do tego doskonały kontakt. Gorąco polecam.

Michał