Sprzedający super. Wszystkim bardzo polecam!!!

Robert

Super antykwariat, bardzo mili i uczynni ludzie.
Polecam z całego serca!
P.N.

Piotr

Książkę otrzymałem szybko i sprawnie i jestem z niej zadowolony.Polecam innym Pozdrawiam Karol

Karol

Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!

Lech

Transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń. Jestem bardzo zadowolony!

Sebastian