Super realizacja zamówienia
mariusz_ri
Przesyłka na czas, książka w b.dobrym stanie. Polecam.
Funky333
Super, szybko i przyjemnie, słowem polecam :-)
Artur
Jestem bardzo zadowolony z zakupów . Duży wybór i dobry stan książek . Polecam .
Mariusz
Bardzo szybko paczki od nich dochodzą a koszty wysyłki jak widzicie niskie.
Do tego doskonały kontakt. Gorąco polecam.