Sprzedający super. Wszystkim bardzo polecam!!!
Robert
Super antykwariat, bardzo mili i uczynni ludzie.
Polecam z całego serca!
P.N.
Piotr
Książkę otrzymałem szybko i sprawnie i jestem z niej zadowolony.Polecam innym Pozdrawiam Karol
Karol
Dziękuję za szybką realizację! Wszystko doszło w należytym porządku! Jesteście naprawdę profesjonalnym antykwariatem!
Lech
Transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń. Jestem bardzo zadowolony!