Zamówione książki dotarły w błyskawicznym tempie. W opisie była informacja, że to egzemplarze używane, ale ich stan na to nie wskazuje - jest doskonały. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Z pewnością wrócę po więcej!
Sonia
Książka doszła, wszystko na czas.
Funky333
Bardzo udany zakup, książki wysłane natychmiast po dotarciu przelewu, bardzo starannie zapakowane. Błyskawiczny kontakt z klientem w razie pytań. Bardzo polecam!
Małgosia
Przesyłka na czas, książka w b.dobrym stanie. Polecam!!
Funky333
Serdecznie dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia. Wszystkim innym polecam.