Zamówione książki dotarły w błyskawicznym tempie. W opisie była informacja, że to egzemplarze używane, ale ich stan na to nie wskazuje - jest doskonały. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Z pewnością wrócę po więcej!

Sonia

Książka doszła, wszystko na czas.

Funky333

Bardzo udany zakup, książki wysłane natychmiast po dotarciu przelewu, bardzo starannie zapakowane. Błyskawiczny kontakt z klientem w razie pytań. Bardzo polecam!

Małgosia

Przesyłka na czas, książka w b.dobrym stanie. Polecam!!

Funky333

Serdecznie dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia. Wszystkim innym polecam.

Jarosław