Księga kobiet Kobiety Księgi

Bella Szwarcman-Czarnota

Księga kobiet Kobiety Księgi

Bella Szwarcman-Czarnota

25,00 zł

- wyślemy do 24 h -

JAK OCENIAMY STAN KSIĄŻEK?

miękka

Wydawnictwo M
,

 

2014

248

Produkt wprowadzony do obrotu przed 13.12.2024


Poznaj mądrość kobiet zawartą w Torze

Komentarze tak istotne w poznawaniu Tory są znakomitym uzupełnieniem wiedzy zarówno dla Żydów, jak i wyznawców innych religii. Dzięki nim teksty biblijne żyją i pozwalają na nowo odkryć przesłanie i naukę zawarta w poszczególnych fragmentach tych wyjątkowych ksiąg.

Autorka, Bella Szwarcman-Czarnota, postanowiła spojrzeć na Pięcioksiąg oczami kobiety. Nie jest to jednak publikacja wyłącznie dla pań! Przybliża Biblię hebrajską tym, którzy nieczęsto z nią obcują.
Czytanie Tory według sugestii autorki komentarzy jest niekończącym się procesem. Warto studiować tę Księgę co tydzień, by zachwycić się jej głęboką mądrością i odnaleźć jej aktualność w świecie współczesnym.

Jak powiedział Michael Schudrich, Naczelny Rabin Polski: „mądrość i wiedza kobiet jest nam potrzebna, musimy uczynić wszystko, by się od nich uczyć”.