W związku ze zmianą lokalizacji antykwariatu możliwość składania zamówień została czasowo wstrzymana.
W sprawie skup książek i płyt prosimy o kontakt telefoniczny / przesłanie zdjęć mms tel. 535 012 882 lub o przesłanie zdjęć / listy na maila: info@bookway.pl Pozdrawiamy serdecznie

Antykwariat BOOKWAY


Antykwariat Bookway to miejsce, które łączy miłośników książek i muzyki. W nowoczesnym antykwariacie internetowym odnajdziesz książki często niedostępne w sprzedaży księgarskiej. Są tu książki antykwaryczne sprzed lat, pozycje unikatowe.
Przez ponad 12 lat naszej działalności kupiliśmy tysiące książek, które trafiły do wielu miłośników antykwarycznych wydawnictw. Choć naszym stacjonarnym miejscem jest miasto Łódź teraz skupujemy książki w całej Polsce dlatego znajdziesz w naszym antykwariacie internetowym ciekawe i poszukiwane książki i płyty. Antykwariat online Bookway stwarza możliwość kupowania, sprzedawania i dzielenia się książkami i muzyką z innymi. Internetowy skup książek to szansa by książki i płyty były w drodze, by były czytane i słuchane, ciesząc coraz to nowych miłośników książek i muzyki. Innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście sprawiają, że nie tylko zakupy w antykwariacie internetowym ale i skup książek online jest prosty, szybki i wygodny.
A jeśli będziesz w Łodzi odwiedź nasz antykwariat stacjonarny zlokalizowany w samym centrum Łodzi tuż obok ulicy Piotrkowskiej i Nowego Centrum Łodzi. Starannie wyselekcjonowana oferta dla Czytelników, którzy lubią spędzić chwilę w tradycyjnym antykwariacie i poszperać na regałach.
Antykwariat jest miejscem, które stwarza sobie za cel posiadanie i rozpowszechnianie książek i płyt, które niosą ze sobą wartość estetyczną, materialną i są poszukiwane przez kolejne pokolenia czytelników książek i miłośników muzyki. Współcześnie antykwariat podążając za duchem czasu dostępny jest dla wszystkich bez względu na miejsce zamieszkania i porę dnia. Antykwariat internetowy to wygodna forma pozwalająca kupować książki i płyty z wybraną dostawą do domu lub punktu. Bookway łączy antykwariat online z internetowym skupem książek, dodatkowo dając możliwość dzielenia się książkami i płytami.